Відеонагляд для комерційних та приватних приміщень та територій

Системи відеонагляду відіграють надзвичайно важливу роль у створенні високого рівня безпеки як комерційних, так і житлових об’єктів.

Надійний відеонагляд – гарантія доброї репутації будь-якого бізнесу. Це захист клієнтів і персоналу від загрози і протиправних дій злочинців.

В сепермаркетах та магазинах Система забезпечить візуальний контроль за торговими та підсобними приміщеннями, складами, автостоянками. Зменшить кількість крадіжок та втраті товару, в екстрених випадках – сприятиме швидкому виявленню злочинців, допоможе контролювати роботу касирів та розрахунок покупцями.

У промислових об”єктах Відеонагляд забезпечить контроль за прохідними, сховищами, цехами, територій. Для охорони території і її периметра зручно використовувати швидкісні поворотні відеокамери, здатні розвертатися з однієї позиції спостереження в іншу навколо вертикальної і горизонтальної осі і оптично наближати об’єкт спостереження в кілька десятків разів. У таких камер є запрограмовані позиції і маршрути спостереження. Цілодобовий запис з можливістю майбутнього перегляду, забезпеченого цифровими реєстраторами, підвищує рівень безпеки підприємства, дисципліну охорони і співробітників, різко зменшує кількість крадіжок.

Офіси компаній. Безпека офісу компанії, персоналу та відвідувачів, захист матеріальних цінностей та комерційних секретів – все це необхідні умови для нормального функціонування організації. Відеоконтроль за входом, торгівельним залом, службовими приміщеннями та складами створюють надійний захист бізнесу. Відеонагляд за працівниками попередить несумлінне виконання обов’язків і «витік» важливої інформації.

Міська забудова та муніципальні споруди. Для досягнення безпеки державних установ, навчальних закладів, дитячих садків, лікарень і поліклінік, а також муніципального житла встановлюють системи вуличного відеонагляду. Відеонагляд за дворами, під’їздами, ліфтами, підсобними приміщеннями гарантує безпеку мешканцям. Нова концепція в охороні багатоквартирного будинку – відеокамери у кожен під’їзд. Відеодомофони дозволяють побачити відвідувачів і прийняти рішення, чи варто пускати їх у квартиру.

Котеджі та дачі. Сучасний відеонагляд дозволяє почуватися спокійно і бути впевненим, що навіть за вашої відсутності вдома все залишиться під контролем. У разі надзвичайних обставин – проникненні у помешкання, крадіжці, псуванні майна – теленагляд допоможе впізнати і затримати порушників.

 

Доцільність вибору тієї чи іншої системи відеонагляду і передачі зображення можуть визначити фахівці ТзОВ «СК Пожежний Захист». Останнім часом відеонагляд, завдяки використанню комп’ютерних технологій, збільшив свої можливості. Сучасний відеонагляд дозволяє не тільки переглядати зображення зі свого офісу через Інтернет десь на іншій півкулі, а й бачити його на екрані мобільного телефону. У разі кваліфіковано розробленого проекту іфахового монтажу сучасні системи відеонагляду легко інтегруються із системами охоронної сигналізації будинку і периметра.