Системи контролю доступу

Сучасні системи контролю доступу – це невід’ємна частина інтегрованих систем безпеки. Їх застосовують для вирішення широкого спектра завдань – від автоматичного обліку робочого часу до забезпечення багаторівневого доступу у приміщення особливої секретності.

Робота системи контролю доступу базується на зчитуванні кодів з ідентифікаторів введення кодів з клавіатур і їх порівнянні з даними, записаними у пам’ять системи, для визначення права працівників проходити у приміщення і на територію.

Сучасні системи контролю доступу відкривають великі можливості як для служби охорони, так і для бухгалтерії підприємства, керівництва. Нові технології дозволяють оперативно програмувати зазначені системи на право доступу працівників у певні місця, час перебування на роботі з подальшим розрахунком заробітної плати, оперативно роздруковувати перепустки, вести архів подій тощо.

Механізми для контролю доступу – це електрозамки, турнікети, шлагбауми тощо. А ключами можуть виступати магнітні картки, електронні ключі, радіобрелки, клавіатури, відбитки пальців і сітчатка ока.

Новітні системи контролю доступу, які пропонує ТзОВ «СК Пожежний Захист», дозволяють виводити на монітор охорони графічні плани приміщень, що охороняються, точки доступу (двері, ворота), інтегрувати з системами охорони і відеонагляду.

За інформацією, що надходить до комп’ютера, можна визначити місцезнаходження певних осіб, стан дверей – відкриті чи закриті. Під час проходу працівника через точку контролю доступу на екрані охорони може з’являтися фотографія цієї особи, зображення з системи відеонагляду. Двері, шлагбауми і ворота можна відкривати дистанційно, від оператора, з пульта охорони. Під час таких операцій записується протокол подій на жорсткий диск комп’ютера.

У разі комплексного підходу до вирішення питання захисту об’єкта, який пропонують фахівці ТзОВ «СК Пожежний Захист», інтеграція системи контролю доступу з  системами охоронної сигналізації, охорони периматра і відеонагляду робить технічний захист об’єкта значно ефективнішим і здешевлює роботу зазначених систем.

 

Системи озвучення приміщення і територій, оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей