Системи водяного, пінного, порошкового пожежогасіння

Автоматичні системи пожежогасіння виконують функцію першої допомоги під час гасіння пожежі – забезпечують термінове виявляння і гасіння осередку загоряння. Вони працюють за принципом ручного або автоматичного запуску. Для автоматичного пожежогасіння використовують водяні, пінні, порошкові, газові та аерозольні засоби. Кожен з них характеризується своєю цариною застосування.

Для захисту від вогню приміщень з великим скупченням людей, наявністю техніки і різних матеріальних цінностей СК Пожежний Захист застосовує обладнання провідних закордонних та вітчизняних виробників.

Спринклерні системи водяного пожежогасіння виявляють загоряння, формують сигнал тривоги і гасять пожежу ще до того, як вона набере сили і стане неконтрольованою. Спринклери застосовують у водозаповнених системах і системах, заповнених повітрям. Заповнені повітрям системи пожежогасіння розроблені спеціально для місць, де можливе замерзання води у трубопроводах.

Галузі застосування таких систем – склади, промислові підприємства, виробничі приміщення, багатоярусні склади, готелі, виставкові зали, торгівельні центри, офіси тощо.

 

Принцип функціонування дренчерних систем такий самий, як у спринклерних, але для гасіння тут використовують відкриті насадки – дренчери. Такі системи подають велику кількість води одночасно на всю захищувану площу і застосовуються на сміттєзвалищах і сміттєспалювальних установках, бункерах зі стружкою, конвеєрах, ангарах літаків, театральних сценах, електростанціях, трансформаторних, в автомобільних тунелях, нафто- і газосховищах, на автозаправних станціях тощо.

 

Системи тонко розпиленої води застосовують для захисту будівель і охолодження чутливих до нагрівання і легкозаймистих об’єктів, на яких можливе швидке розповсюдження вогню.Такому захисту підлягають, наприклад, верстати, випробувальні стенди, кабельні канали, друкарські верстати і преси для виготовлення MDF, газові турбіни, трансформатори, автоматичні гаражі, судна, локомотиві тощо.

 

У місцях застосування комутаційного обладнання, турбін, трансформаторів, у зонах фарбування і лакування, у кабельних шахтах, силосах і фільтрах, на випробувальних стендах і у моторних відсіках, приміщеннях з телекомунікаціями, у сховищах предметів мистецтва, в обчислювальних центрах СК Пожежний Захист пропонує застосовувати систему газового пожежогасіння CO2. Гасіння досягається, передусім, шляхом витискання кисню із зони загоряння. Додатковий ефект гасіння забезпечується охолодженням осередку загоряння завдяки високій теплопоглинальній здатності двоокису вуглецю і його низькій початковій температурі.
Системи газового пожежогасіння високого тиску Системи газового пожежогасіння низького тиску

Спроектувати надійну і ефективну систему пожежогасіння відповідно до чинних вимог з пожежної безпеки допоможуть фахівці проектного відділу ТзОВ «СК Пожежний Захист». Під час проектних робіт беруться до уваги як вимоги нормативних документів щодо характеристики об’єкта і забезпечення його протипожежної безпеки, так і побажання замовника з огляду на архітектурні і будівельні рішення та дизайн приміщення. Кожен готовий проект проходить експертизу в органах державного пожежного нагляду на предмет надійності та безпеки. Потім його втілюють у життя.