Пожежні сигналізації

Сучасна пожежна сигналізація покликана виявляти загоряння та передавати сигнал тривоги черговому персоналу і на пульт спостереження для швидкої локалізації пожежі.

Для ефективної роботи пожежна сигналізація повинна бути правильно спроектована із врахуванням вимог чинних нормативних документів з правил пожежної безпеки щодо характеристики об’єкта і побажань замовника з огляду на архітектурні рішення і дизайн приміщення. Кожен такий проект проходить експертизу в органах державного пожежного нагляду на предмет надійності та безпеки. Потім його втілюють у життя.

Виявляють осередок загоряння і передають сигнал про нього на пульт управління сповіщувачі. Залежно від характеру приміщення і його завдань встановлюють сповіщувачі димові, теплові, комбіновані та полум’я. Для вибухонебезпечних об’єктів застосовують сповіщувачі у вибухозахищеному виконанні.

Для захисту об’єктів будь-якої складності – від приватних квартир і будинків до великих промислових підприємств, торгово-розважальних центрів, банків, готелів та інших споруд з великим скупченням людей СК Пожежний Захист застосовує обладнання відомих виробників.