Охоронні сигналізації

Системи охоронної сигналізації дозволяють захистити будь-який об’єкт – приватний будинок або бізнес-центр, підприємство, виставковий чи торгівельний комплекс тощо – від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб.

Система різноманітних сповіщувачів, що реагують на відкривання дверей і вікон, розбиття скла, пересування по об’єкту, пульти-концентратори і оповіщувачі складають основу будь-якої такої системи.

Щоб охоронна сигналізація була надійною, ТзОВ «СК Пожежний Захист» для її побудови застосовує новітні розробки у цій галузі. Для створення систем використовують цифрові сповіщувачі з мікропроцесорною обробкою сигналу, що дозволяє суттєво зменшити кількість хибних спрацювань.

Сучасний приймально-передавальний контрольний прилад (ППКП) – це, так би мовити, комп’ютер у мініатюрі.

Він приймає інформацію від підключених до нього сповіщувачів, тестує її та, у разі потреби, передає сигнал про тривогу для подальшого реагування на нього відповідних служб. Пульти-концентратори, які пропонує для встановлення наше підприємство, створені на базі однорідної програмнно-апаратної архітектури, що вирізняється розмірами і можливістю розширення. Універсальність цих приладів дозволяє застосовувати їх не тільки в системах охоронної сигналізації, а й системах контролю доступу та диспетчеризації будівель.